636780-2026 - Competition
Poland – Systems support services – Zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (Software Update License & Support) dla oprogramowania Oracle posiadanego przez Zamawiającego
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (Software Update License & Support) dla oprogramowania Oracle posiadanego przez Zamawiającego
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi asysty technicznej i konserwacji (Software Update License & Support) dla oprogramowania Oracle posiadanego przez Zamawiającego. 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Internal identifier: NFZ-BAG-SZP.251.18.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72253200 Systems support services
Additional classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services, 80531200 Technical training services
5. Lot
Lot: LOT-0001