2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu informatycznego, akcesoriów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego, akcesoriów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy obejmująca: 1) Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 2 sztuki, 2) Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny informatyki śledczej w ilości 2 sztuki, 3) Zadanie nr 3 - Dostawa sprzętu peryferyjnego: a) drukarka A4 mono w ilości 5 sztuk b) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor w ilości 2 sztuki, 4) Zadanie nr 4 - Dostawa urządzenia do przechowywania i odczytu danych w ilości 1 sztuka, 5) Zadanie nr 5 - Dostawa sprzętu komputerowego typu serwer w ilości 1 sztuka, 6) Zadanie nr 6 - Dostawa nadmiarowej macierzy niezależnych dysków (NAS) w ilości 1 sztuka, 7) Zadanie nr 7 - Dostawa akcesoriów komputerowych w ilości 220 sztuk, 8) Zadanie nr 8 - Dostawa awaryjnych urządzeń energetycznych: a) zasilacz awaryjny UPS w ilości 2 sztuki b) mikrokomputer w architekturze ARM w ilości 1 sztuka, 9) Zadanie nr 9 - Dostawa systemu automatycznego podawania – podajnik filamentu w ilości 1 zestaw.
Internal identifier: WZPiFP-73-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Additional classification (cpv): 30232000 Peripheral equipment, 30213300 Desktop computer, 48822000 Computer servers, 30237200 Computer accessories, 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID), 31682530 Emergency power supplies, 30200000 Computer equipment and supplies, 30232100 Printers and plotters, 19730000 Artificial fibres
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 2 sztuki
Internal identifier: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 1
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny informatyki śledczej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny informatyki śledczej w ilości 2 sztuki,
Internal identifier: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 2
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Dostawa sprzętu peryferyjnego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu peryferyjnego: a) drukarka A4 mono w ilości 5 sztuk b) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor w ilości 2 sztuki.
Internal identifier: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 3
Main classification (cpv): 30232000 Peripheral equipment
Quantity: 7 pieces
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - Dostawa urządzenia do przechowywania i odczytu danych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do przechowywania i odczytu danych w ilości 1 sztuka
Internal identifier: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 4
Main classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 - Dostawa sprzętu komputerowego typu serwer
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego typu serwer w ilości 1 sztuka
Internal identifier: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 5
Main classification (cpv): 48822000 Computer servers
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - Dostawa nadmiarowej macierzy niezależnych dysków (NAS)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nadmiarowej macierzy niezależnych dysków (NAS) w ilości 1 sztuka
Internal identifier: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 6
Main classification (cpv): 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID)
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 - Dostawa akcesoriów komputerowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych w ilości 220 sztuk
Internal identifier: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 7
Main classification (cpv): 30237200 Computer accessories
Quantity: 220 pieces
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 - Dostawa awaryjnych urządzeń energetycznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa awaryjnych urządzeń energetycznych: a) zasilacz awaryjny UPS w ilości 2 sztuki b) mikrokomputer w architekturze ARM w ilości 1 sztuka.
Internal identifier: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 8
Main classification (cpv): 31682530 Emergency power supplies
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9 - Dostawa systemu automatycznego podawania – podajnik filamentu
Description: Przedmiotem zamówienia jest systemu automatycznego podawania – podajnik filamentu w ilości 1 zestaw
Internal identifier: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 9
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
Additional classification (cpv): 19730000 Artificial fibres