636798-2026 - Competition
Poland – Food, beverages, tobacco and related products – Dostawa żywności na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa żywności na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa żywności na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. 2. Zamawiający informuje, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6t do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości do 300% wartości zamówienia podstawowego. 3. Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: 89/21/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa warzyw gr. I
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa warzyw gr. I na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Options:
Description of the options: Zamawiający informuje, że przewiduje korzystanie z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6t do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości do 300% wartości zamówienia podstawowego.
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa warzyw gr. II
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa warzyw gr. II na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa owoców gr. I
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa owoców gr. I na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa owoców gr. II
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa owoców gr. II na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa jaj
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa jaj na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa mięsa czerwonego
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mięsa czerwonego na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa produktów głęboko mrożonych przygotowanych metodą sous-vide
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów głęboko mrożonych przygotowanych metodą sous-vide na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa produktów głęboko mrożonych
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów głęboko mrożonych na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wędlin z mięsa czerwonego na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Dostawa mięsa drobiowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mięsa drobiowego na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Dostawa wędlin z mięsa drobiowego
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wędlin z mięsa drobiowego na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Dostawa ryb
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ryb na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Dostawa sosów, zup, przetworów przetworzonych
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sosów, zup, przetworów przetworzonych na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Dostawa kawy, herbaty
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa kawy, herbaty na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Dostawa mleka i przetworów mleczarskich
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mleka i przetworów mleczarskich na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Dostawa pieczywa
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa pieczywa na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Title: Dostawa wyrobów cukierniczych
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyrobów cukierniczych na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 17
Lot: LOT-0018
Title: Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 18
Lot: LOT-0019
Title: Dostawa miodu
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa miodu na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 19
Lot: LOT-0020
Title: Dostawa napojów bezalkoholowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa napojów bezalkoholowych chłodzonych na rok 2027 dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego wg formularza cenowego Zamawiający wymaga zaoferowania w zamówieniu opcjonalnym produktów spożywczych tożsamych z zaoferowanymi w zamówieniu podstawowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 20