2. Procedure
Procedure
Title: Archiefbewerking gemeente De Ronde Venen
Description: De gemeente wenst de permanent te bewaren papieren archieven te laten bewerken. Deze archieven worden (op termijn) overgebracht naar het Regionaal Archief Noordwest Utrecht (RANU). De opdracht richt zich op de bewerking en resterende schoning van een aantal archiefblokken zoals beschreven in het document “Opdrachtbeschrijving archiefbewerking De Ronde Venen”. Het is hierbij belangrijk om op te merken dat de archiefdelen al eerder geschoond zijn. Een laatste finale controle (op hoofdlijnen) is hetgeen er nog nodig is. Eventueel nog aan te treffen, te vernietigen documenten of dossiers, dienen apart te worden gehouden en op een lijst van te vernietigen stukken te worden vermeld. De verdere afdoening daarvan wordt door de gemeente uitgevoerd. Op document niveau beoordelen is niet nodig. Voor de permanent te bewaren archieven dient een archiefinventaris te worden opgesteld in het archiefbeheersysteem MaisFlexis. 597,7 strekkende meter archief
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De geraamde waarde van de opdracht ligt op of boven de Europese aanbestedingsdrempel.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79995100 Archiving services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79995100 Archiveringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1