2. Procedure
Procedure
Title: Meerjarige raamovereenkomst voor de levering van uitschuifbare wapenstokken ten voordele van de Geïntegreerde Politie, gestructureerd op twee niveaus, en de politiescholen
Description: Meerjarige raamovereenkomst voor de levering van uitschuifbare wapenstokken ten voordele van de Geïntegreerde Politie, gestructureerd op twee niveaus, en de politiescholen
Internal identifier: 2027R3002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35200000 Police equipment
Additional classification (cpv): 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2027R3002 - 1 - Uitschuifbare wapenstokken
Description: Uitschuifbare wapenstokken
Internal identifier: 1