2. Procedure
Procedure
Title: Tanműhelyi és tantermi bútorok beszerzése
Description: Beszerzés tárgya: „Tanműhelyi és tantermi bútorok beszerzése” (árubeszerzés). A Veszprémi Szakképzési Centrum közbeszerzési eljárás keretein belül tanműhelyi és tantermi bútorokat kíván beszerezni az alábbi 2 részajánlati körben: 1. rész: Tanműhelyi bútorok beszerzése 2. rész: Tantermi bútorok beszerzése Az elvárt műszaki paramétereket az árazótáblázat tartalmazza, amelyet – a vonatkozó részek („Megajánlott termék pontos megnevezése (gyártó, márkanév, típus, termékazonosítószám vagy cikkszám megjelölésével, amely alkalmas a termék egyértelmű beazonosítására)”, „Megajánlott termék jellemzői: az elvárt funkciók meglétére, követelmények teljesítésére vonatkozó nyilatkozat, az adott termék jellemzőjének ismertetése.”, „Származási hely”, valamint „Nettó egységár (HUF)” t. oszlopok) kitöltését követően – Excel, ill. cégszerűen aláírva pdf formátumban is fel kell tölteni az EKR rendszerbe. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy az árazótáblázatban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. További információkat ld. árazótáblázat és szerződéstervezet.
Internal identifier: EKR000945932026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nem releváns.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tanműhelyi bútorok beszerzése
Description: Beszerzés tárgya: „Tanműhelyi és tantermi bútorok beszerzése” (árubeszerzés). A Veszprémi Szakképzési Centrum közbeszerzési eljárás keretein belül tanműhelyi és tantermi bútorokat kíván beszerezni. 1. rész: Tanműhelyi bútorok beszerzése Beszerzendő bútorok: - 48 db munkapad (villamos műhely) - 26 db gyalupad - 39 db nehéz munkapad Az elvárt műszaki paramétereket az árazótáblázat tartalmazza, amelyet – a vonatkozó részek („Megajánlott termék pontos megnevezése (gyártó, márkanév, típus, termékazonosítószám vagy cikkszám megjelölésével, amely alkalmas a termék egyértelmű beazonosítására)”, „Megajánlott termék jellemzői: az elvárt funkciók meglétére, követelmények teljesítésére vonatkozó nyilatkozat, az adott termék jellemzőjének ismertetése.”, „Származási hely”, valamint „Nettó egységár (HUF)” t. oszlopok) kitöltését követően – Excel, ill. cégszerűen aláírva pdf formátumban is fel kell tölteni az EKR rendszerbe. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy az árazótáblázatban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. További információkat ld. árazótáblázat és szerződéstervezet.
Internal identifier: EKR000945932026/1
Additional classification (cpv): 39151200 Work benches
Lot: LOT-0002
Title: Tantermi bútorok beszerzése
Description: Beszerzés tárgya: „Tanműhelyi és tantermi bútorok beszerzése” (árubeszerzés). A Veszprémi Szakképzési Centrum közbeszerzési eljárás keretein belül tanműhelyi és tantermi bútorokat kíván beszerezni. 2. rész: Tantermi bútorok beszerzése Beszerzendő bútorok: - 255 db tanulói asztal 2 személyes - 510 db tanulói szék - 20 db tanári íróasztal - 11 db tanári asztal - 20 db öltözőpad - 200 db kárpitozott szék - 35 db étkező asztal - 45 db emeletes ágy matraccal Az elvárt műszaki paramétereket az árazótáblázat tartalmazza, amelyet – a vonatkozó részek („Megajánlott termék pontos megnevezése (gyártó, márkanév, típus, termékazonosítószám vagy cikkszám megjelölésével, amely alkalmas a termék egyértelmű beazonosítására)”, „Megajánlott termék jellemzői: az elvárt funkciók meglétére, követelmények teljesítésére vonatkozó nyilatkozat, az adott termék jellemzőjének ismertetése.”, „Származási hely”, valamint „Nettó egységár (HUF)” t. oszlopok) kitöltését követően – Excel, ill. cégszerűen aláírva pdf formátumban is fel kell tölteni az EKR rendszerbe. Felhívjuk az ajánlattevők figyelmét arra, hogy az árazótáblázatban szereplő konkrét, meghatározott gyártmányra, eredetre, típusra, eljárásra, tevékenységre történő esetleges hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett minden esetben a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell érteni. A műszaki egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. A műszaki egyenértékűséget az elvárt műszaki paraméterekre kell igazolni. További információkat ld. árazótáblázat és szerződéstervezet.
Internal identifier: EKR000945932026/2
Additional classification (cpv): 39160000 School furniture