636976-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Dostawy produktów leczniczych,wyrobów medycznych oraz usługa przetwarzania mikrobioty
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy produktów leczniczych,wyrobów medycznych oraz usługa przetwarzania mikrobioty
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego według 6części: -część nr 1 -część nr 2 -część nr 3 -część nr 4 -część nr 5 -część nr 6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ. Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Internal identifier: SZSPOO.SZP 3810.58.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy roztworu blokującego do centralnych dostępów żylnych o statusie wyrobu medycznego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa przetwarzania mikrobioty Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 2
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6
Internal identifier: Część 6