637003-2026 - Competition
Czechia – Heat pumps – D PLAST a.s. - Dodávka systému tepelných čerpadel
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleD PLAST a.s. - Dodávka systému tepelných čerpadel
DescriptionPředmětem veřejné zakázky je dodávka systému tepelných čerpadel v rozsahu Projektové dokumentace a v rozsahu Smlouvy o dílo.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 42511110 Heat pumps
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierD PLAST a.s. - Dodávka systému tepelných čerpadel