637006-2026 - Competition
Poland – Road transport services – Świadczenie usług najmu pojazdów na terenie kraju w okresie 36 miesięcy
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług najmu pojazdów na terenie kraju w okresie 36 miesięcy
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług najmu pojazdów na terenie kraju w okresie 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu wykonania zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: ZP/TINT/85/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Świadczenie usług najmu pojazdów na terenie kraju, w okresie 36 miesięcy.
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług najmu pojazdów na terenie kraju w okresie 36 miesięcy.