637040-2026 - Competition
Bulgaria – Electric switchboards – Доставка на електромерни табла типоразмер Т и Т+, изработени от стъклонапълнен полиестер за номинално напрежение U0/U 0,6/1 kV
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на електромерни табла типоразмер Т и Т+, изработени от стъклонапълнен полиестер за номинално напрежение U0/U 0,6/1 kV
Description: Доставка на електромерни табла типоразмер Т и Т+, изработени от стъклонапълнен полиестер за номинално напрежение U0/U 0,6/1 kV, с прогнозно количество за период от 2 години, както следа: ТАБЛО ЕТ ТЕПО 1T+1TT600/5+КРШ/Т - 70 броя; ТАБЛО ЕТ ТЕПО 1T+1TT600/5+КРШ/Т+ - 800 броя.
Internal identifier: 606931
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31214500 Electric switchboards
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Възможна е опция за еднократно удължаване срока на действие на договора със срок до 12 (дванадесет) месеца, като максималния срок на договора не може да надвишава 24 месеца. Условията и реда за осъществяване на опцията са описани в проекта на договора.