637072-2026 - Competition
Czechia – Cheese products – 26-051 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: 26-051 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování
Description: Předmětem VZ je pořízení a ochraňování 100 t sýrů přírodních (dále také „sýry“). Sýry budou jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen na 4 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Pořízení a ochraňování 25 t sýrů přírodních. 2. část VZ: Pořízení a ochraňování 25 t sýrů přírodních. 3. část VZ: Pořízení a ochraňování 25 t sýrů přírodních. 4. část VZ: Pořízení a ochraňování 25 t sýrů přírodních.
Internal identifier: 08466/26-SSHR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 15540000 Cheese products
Additional classification (cpv): 63100000 Cargo handling and storage services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 26-051 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování_1.část VZ
Description: Předmětem 1. části VZ je pořízení a ochraňování 25 t sýrů přírodních.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Lot: LOT-0004
Title: 26-051 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování_4.část VZ
Description: Předmětem 4. části VZ je pořízení a ochraňování 25 t sýrů přírodních.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0003
Title: 26-051 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování_3.část VZ
Description: Předmětem 3. části VZ je pořízení a ochraňování 25 t sýrů přírodních.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0002
Title: 26-051 Sýry přírodní - pořízení a ochraňování_2.část VZ
Description: Předmětem 2. části VZ je pořízení a ochraňování 25 t sýrů přírodních.
Internal identifier: 2