637157-2026 - Planning
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gidle w roku 2027.
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gidle w roku 2027. Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Pakiet”) Pakiet I – Zagospodarowanie lasu na terenie leśnictw: Dębowiec, Dąbrowa Zielona, Brzozówki Pakiet II – Zagospodarowanie lasu na terenie leśnictw: Silnica, Żytno, Niesulów Pakiet III – Zagospodarowanie lasu na terenie leśnictw: Zielonka, Kruszyna, Kłomnice Pakiet IV – Zagospodarowanie lasu na terenie leśnictw: Wikłów, Prusicko Pakiet V – Gospodarka Szkółkarska Pakiet VI – Ochrona przeciwpożarowa obsługa punktu prognostycznego METEO obsługa punktu PAD Pakiet VII – Pozyskanie drewna bez zrywki na terenie Nadleśnictwa Gidle
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet I – Zagospodarowanie lasu na terenie leśnictw: Dębowiec, Dąbrowa Zielona, Brzozówki
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gidle w roku 2027
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet II – Zagospodarowanie lasu na terenie leśnictw: Silnica, Żytno, Niesulów
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet III – Zagospodarowanie lasu na terenie leśnictw: Zielonka, Kruszyna, Kłomnice
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet IV – Zagospodarowanie lasu na terenie leśnictw: Wikłów, Prusicko
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet V – Gospodarka Szkółkarska
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet VI – Ochrona przeciwpożarowa obsługa punktu prognostycznego METEO obsługa punktu PAD
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet VII – Pozyskanie drewna bez zrywki na terenie Nadleśnictwa Gidle