2. Procedure
Procedure
Title: Narrowcasting
Description: De opdracht betreft het leveren van hardware en het beheren van een integrale narrowcastingvoorziening op basis van een SaaS-platform. De narrowcastingvoorziening omvat bij aanvang van de Overeenkomst circa 71 locaties met in totaal 84 narrowcastingschermen. Het betreft primair brandweerposten (zowel vrijwilligers- als beroepsposten), verspreid over de 26 gemeenten in de regio Utrecht. Op de meeste locaties wordt één scherm geplaatst, doorgaans in de kantine of een vergelijkbare ontmoetingsruimte. Op een beperkt aantal grotere locaties worden meerdere schermen voorzien.
Internal identifier: 000009491 - 2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212500 Communication and multimedia software development services
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Narrowcastingvoorziening
Description: De Aanbestedende Dienst heeft de intentie om een narrowcastingvoorziening inclusief hardware, SaaS platform, implementatie, montage en beheer in te kopen bij 1 Opdrachtnemer conform de vereisten beschreven in het Beschrijvend Document en overige bijlagen. De narrowcastingvoorziening omvat bij aanvang van de Overeenkomst circa 71 locaties met in totaal 84 narrowcastingschermen. Het betreft primair brandweerposten (zowel vrijwilligers- als beroepsposten), verspreid over de 26 gemeenten in de regio Utrecht. Op de meeste locaties wordt één scherm geplaatst, doorgaans in de kantine of een vergelijkbare ontmoetingsruimte. Op een beperkt aantal grotere locaties worden meerdere schermen voorzien.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
Titel: Narrowcasting
Interne identificatiecode: 000009491 - 2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212500 Diensten voor ontwikkeling van communicatie- en multimediasoftware
Aanvullende classificatie (cpv): 32322000 Multimedia-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Narrowcastingvoorziening
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -