637180-2026 - Competition
Netherlands – Touch screen monitors – Touchscreens
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Touchscreens
Description: De opdracht betreft het leveren en installeren van touchscreens en bijbehorende accessoires aan alle locaties van opdrachtgever. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in bijlage 1. Het doel van de opdracht is het voorzien van opdrachtgever van touchscreens die voldoen aan de gestelde eisen op het gebied van de kwaliteit van de materialen en bijbehorende dienstverlening. Meer informatie vind u in de leidraad. De opdrachtgever is voornemens om circa 110 touchscreens af te nemen in het formaat 75” (er wordt gekozen voor één type voor alle groepen en ruimtes). De touchscreens worden naar keuze geleverd op een verstelbaar onderstel (een staande en verrijdbare opstelling) of met een verstelbare vloerlift (op een wandopstelling). In beide gevallen dient de opstelling voorzien te zijn van een liftmechanisme en geheel geïnstalleerd en inclusief geëiste accessoires en garantie geleverd te zijn. Opdrachtnemer zorgt voor demontage van de oude touchscreens en gebruiksklare oplevering van de nieuw geleverde touchscreens in de periode februari tot en met mei 2027 op een daartoe per schoollocatie af te stemmen moment. In de huidige situatie is circa 70% van de touchscreens een wandopstelling en 30% van de touchscreens een verrijdbare opstelling. Alle touchscreens die aanwezig zijn in onderwijslokalen binnen de stichting worden gelijktijdig vervangen. In de navolgende jaren van de raamovereenkomst is er sporadisch aanschaf door onvoorziene vervanging of uitbreiding. Aan bovengenoemde inschatting en omvang zijn geen rechten te ontlenen. De definitieve aantallen worden bij de definitieve bestelling bekend gemaakt.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30231320 Touch screen monitors
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1