637341-2026 - Competition
Czechia – Urban solid-refuse disposal services – Zajištění ukládání, likvidace a energetické využití komunálního odpadu v období 2027-2030, Nové Město na Moravě
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění ukládání, likvidace a energetické využití komunálního odpadu v období 2027-2030, Nové Město na Moravě
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění ukládání a likvidace směsného komunálního odpadu na skládce a energetické využití směsného komunálního odpadu v zařízeních k tomu určených (ZEVO) ze sběru SKO na území města Nové Město na Moravě a jeho místních částí, dále z obcí mikroregionu Novoměstsko.
Internal identifier: likvidace SKO 2027-2030
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513200 Urban solid-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1)likvidace a uložení SKO na skládce kat.č.200301
Description: likvidace a uložení SKO na skládce kat.č.200301, předpokládaný objem 2 300t/rok
Internal identifier: 1)likvidace a uložení SKO na skládce kat.č.200301
Lot: LOT-0002
Title: 2) energetické využití SKO kat.č.200301
Description: energetické využití SKO kat.č.200301, předpokládaný objem 1320 t/rok
Internal identifier: 2) energetické využití SKO kat.č.200301