637346-2026 - Planning
Poland – Forestry services – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Łosie w roku 2027
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Łosie w roku 2027
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łosie w roku 2027.
Internal identifier: SA.270.1.6.2026
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
Additional classification (cpv): 77211100 Timber harvesting services, 75251120 Forest-firefighting services, 77210000 Logging services, 77100000 Agricultural services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231000 Forestry management services, 77231200 Forest pest control services, 77231600 Afforestation services, 77600000 Hunting services, 77211000 Services incidental to logging
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: L.Bielanka
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Bielanka w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Bielanka
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje zastosowania prawa opcji, zgodnie z dokumentami zamówienia.
Lot: LOT-0002
Title: L.Ropa
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Ropa w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Ropa
Lot: LOT-0003
Title: L.Uście
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Uście w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Uście
Lot: LOT-0004
Title: L. Hańczowa
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Hańczowa w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego
Internal identifier: L.Hańczowa
Lot: LOT-0005
Title: L. Wysowa
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Wysowa w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Wysowa
Lot: LOT-0006
Title: L. Brunary
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Brunaryw roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Brunary
Lot: LOT-0007
Title: L. Stawisza
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Stawisza w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Stawisza
Lot: LOT-0008
Title: L. Izby
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Tokarnia w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Izby
Lot: LOT-0009
Title: L. Kwiatoń
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Kwiatoń w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Kwiatoń
Lot: LOT-0010
Title: L. Magura
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Magura w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Magura
Lot: LOT-0011
Title: L. Ropki
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Ropki w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Ropki
Lot: LOT-0012
Title: L. Szymbark
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Szymbarkw roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Internal identifier: L.Szymbark
Lot: LOT-0013
Title: L. Regietów
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej do wykonania na terenie leśnictwa Regietów w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego
Internal identifier: L.Regietów
Lot: LOT-0014
Title: Szkółka Leśna
Description: Przedmiotem zamówienia są usługi gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa w 2027 r.
Internal identifier: Szkółka L.