2. Procedure
Procedure
Title: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ ΣΥΡΟΥ – ΑΝΔΡΟΥ – ΘΗΡΑΣ – ΚΕΑΣ / ΚΥΘΝΟΥ – ΜΗΛΟΥ – ΝΑΞΟΥ – ΠΑΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝΟΥ
Description: Αντικείμενο της παρούσας σύμβασης, είναι η Παροχή Υπηρεσιών καθαριότητας στα κτίρια που στεγάζονται υπηρεσίες της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, στις Περιφερειακές Ενότητες Κυκλάδων.
Internal identifier: 10282/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Η παρούσα διαδικασία αφορά ανοιχτό διεθνή διαγωνισμό σύμφωνα με το άρθρο 27 του Ν.4412/2016.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001