See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych w tym akcesoriów okulistycznych, znaczników magnetycznych i zestawów opatrunkowych na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych w tym akcesoriów okulistycznych, znaczników magnetycznych i zestawów opatrunkowych na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych. 3. Zamawiający wymaga zaoferowania - produktów leczniczych zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. 2001.126.1381 ze zm.) - w zakresie zadań i pozycji wskazanych w SWZ. - wyrobów medycznych w rozumieniu Ustawy o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm.) wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami- w zakresie zadań i pozycji wskazanych w SWZ. 4. Zamówienie składa się z 11 zadań. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Internal identifier: ZP.220.116.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Additional classification (cpv): 33141121 Surgical sutures, 33141116 Dressing packs, 33140000 Medical consumables, 33621400 Blood substitutes and perfusion solutions, 33184100 Surgical implants, 33651520 Immunoglobulins
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 : Leki stosowane w leczeniu hiperkaliemii
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków stosowanych w leczeniu hiperkaliemii Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 : Leki stosowane w leczeniu przetrwałego przewodu tętniczego (ductus arteriosus) u noworodków urodzonych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków stosowanych w leczeniu przetrwałego przewodu tętniczego (ductus arteriosus) u noworodków urodzonych Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 : Leki stosowane w indukcji porodu
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków stosowanych w indukcji porodu. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 : Systemy zamykające do dostępów naczyniowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów zamykających do dostępów naczyniowych Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 4
Main classification (cpv): 33141121 Surgical sutures
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 : Sterylne zestawy dla noworodka
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sterylnych zestawów dla noworodka Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 5
Main classification (cpv): 33141116 Dressing packs
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 : Specjalistyczne wyroby medyczne stosowane w okulistyce
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych stosowanych w okulistyce. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 6
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 : Albumina ludzka
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Albuminy ludzkiej. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 7
Main classification (cpv): 33621400 Blood substitutes and perfusion solutions
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 : Znaczniki i markery magnetyczne do diagnostyki - kompatybilne z sondą SENTIMAG
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Znaczników i markerów magnetycznych do diagnostyki - kompatybilne z sondą SENTIMAG Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9 : Stenty przeciwjaskrowe na potrzeby I i II Kliniki Okulistyki
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Stentów przeciwjaskrowych na potrzeby I i II Kliniki Okulistyki Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 9
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10 : Immunoglobuliny zapobiegające immunizacji czynnikiem Rh(D)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Immunoglobuliny zapobiegające immunizacji czynnikiem Rh(D) Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 10
Main classification (cpv): 33651520 Immunoglobulins
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11 Szew chirurgiczny, sterylny, niewchłanialny, monofilament polipropylenowy z dodatkiem polietylenu dla Bloku Operacyjnego Kliniki Kardiochirurgii
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Szwów chirurgicznych , sterylnych, niewchłanialnych, monofilament polipropylenowy z dodatkiem polietylenu dla Bloku Operacyjnego Kliniki Kardiochirurgii. Szczegółowe wymagania w zakresie opisu przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cen jednostkowych.
Internal identifier: zadanie 11