637616-2026 - Competition
Lithuania – Landscaping work for green areas – (NUTRAUKTAS) Sargėnų dvaro parko (kad. Nr.1901/0013:180), Kaune sutvarkymo, susisiekimo komunikacijų (takų), kt. paskirties inžinerinių statinių (terasų, aikštelių) naujos statybos darbų pirk.(tarpt.)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: (NUTRAUKTAS) Sargėnų dvaro parko (kad. Nr.1901/0013:180), Kaune sutvarkymo, susisiekimo komunikacijų (takų), kt. paskirties inžinerinių statinių (terasų, aikštelių) naujos statybos darbų pirk.(tarpt.)
Description: Rangovas įsipareigoja per Sutartyje nustatytus Darbų atlikimo ir Statybos užbaigimo terminus, laikydamasis Darbų vykdymo grafiko ir Sutartyje nustatytomis sąlygomis atlikti, perduoti ir užbaigti Sargėnų dvaro parko (kadastrinis Nr. 1901/0013:180), Kaune sutvarkymo, susisiekimo komunikacijų (takų), kitos paskirties inžinerinių statinių (terasų, aikštelių) naujos statybos darbus pagal Techninį projektą („Sargėnų dvaro parko (kad. Nr. 1901/0013:180), Kaune, sutvarkymo projektas, susisiekimo komunikacijų (takų), kitos paskirties inžinerinių statinių (terasų, aikštelių) nauja statyba“) ir suteikti Darbo projekto parengimo ir Darbams atlikti būtinas Inžinerines paslaugas, kaip numatyta Sutartyje, taip pat pateikti užbaigimo deklaraciją ir sutvarkyti susijusius dokumentus bei ištaisyti po Darbų atlikimo termino nustatytus defektus, o Užsakovas įsipareigoja sudaryti Rangovui būtinas sąlygas Darbams atlikti, Sutartyje numatyta tvarka priimti tinkamai atliktų Darbų rezultatą ir sumokėti Rangovui Sutarties Kainą Sutartyje numatytomis sąlygomis ir tvarka.
Internal identifier: 9104800
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45112710 Landscaping work for green areas
Additional classification (cpv): 45233161 Footpath construction work, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment, 45222000 Construction work for engineering works except bridges, tunnels, shafts and subways, 45212221 Construction work in connection with structures for sports ground, 45112711 Landscaping work for parks
5. Lot
Lot: LOT-0001