Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30190000 Various office equipment and supplies
Place of performance
Town: Wrocław
Country subdivision (NUTS): Miasto Wrocław (PL514)
Country: Poland
Additional information: Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem wraz z jego wniesieniem na swój koszt i ryzyko do siedziby Zamawiającego, tj. wskazanego przez Zamawiającego pomieszczenia w budynku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, pl. Powstańców Warszawy 1, 50-153 Wrocław.