637694-2026 - Competition
Bulgaria – Refuse-collection vehicles – „Доставка на фабрично нова специализирана техника за нуждите на Община Искър по две обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на фабрично нова специализирана техника за нуждите на Община Искър по две обособени позиции“
Description: В предмета на обществената поръчка са включени следните дейности: 1. Доставка на 2 (два) броя фабрично нови, неупотребяван сметосъбиращи и сметоизвозващи автомобили, тип вариопреса, за извозване на отпадъци от кофи и контейнери, както и осигуряване на гаранционно обслужване през целия гаранционен срок. Гаранционното обслужване на автомобилите обхваща извършването на предвидените от производителя планови технически прегледи и обслужване, както и осигуряване на резервни части, материали и консумативи, необходими за поддържане на техниката в изправност. Изпълнителят поема гаранционна отговорност за възникнали несъответствия, дефекти и/или повреди в рамките на гаранционния срок. 2. Доставка на фабрично нов, неупотребяван многофункционален трактор от лек тип със затворена кабина, предназначен за транспортиране на техника, както и осигуряване на гаранционно обслужване през целия гаранционен срок. Гаранционното обслужване на трактора обхваща извършването на предвидените от производителя планови технически прегледи и обслужване, както и осигуряване на резервни части, материали и консумативи, необходими за поддържане на техниката в изправност. Изпълнителят поема гаранционна отговорност за възникнали несъответствия, дефекти и/или повреди в рамките на гаранционния срок. Настоящата обществена поръчка е разделена на две обособени позиции. Разделянето е извършено според вида на специализираната техника, нейните технически характеристики и по целесъобразност. Обхватът е както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка и гаранционно обслужване на 2 (два) броя фабрично нови сметосъбиращи и сметоизвозващи автомобили, тип вариопреса, за извозване на отпадъци от кофи и контейнери“; Обособена позиция № 2: „Доставка и гаранционно обслужване многофункционален трактор от лек тип със затворена кабина за транспортиране на техника“. Изискванията към техническите и функционални характеристики на специализираната техника са описани в приложените таблици към Техническата спецификация: Изискванията относно вида, техническите и функционални характеристики на специализираната техника, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1) и в приложените към нея таблици за всяка обособена позиция, неразделна част от настоящата документация. Приложения: 1. Документация за участие; 2. Техническа спецификация; 3. Методика за оценка на офертите; 4. Проект на договор за ОП № 1; 5. Проект на договор за ОП № 2; 6. Детайлно техническо предложение - ОП № 1; 7. Детайлно техническо предложение - ОП № 1; 8. Табл. 1 към Техническата спецификация - ОП № 1; 9. Техническо предложение ОП № 1 - Образец № 2; 10. Ценово предложение ОП № 1 - Образец № 3; 11. Детайлно техническо предложение - ОП № 2; 12. Табл. 2. към Техническата спецификация - ОП № 2; 13. Техническо предложение ОП № 2 - Образец № 2; 14. Ценово предложение ОП № 2 - Образец № 3;
Internal identifier: 607011
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
Additional classification (cpv): 16700000 Tractors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Доставка и гаранционно обслужване на 2 (два) броя фабрично нови сметосъбиращи и сметоизвозващи автомобили, тип вариопреса, за извозване на отпадъци от кофи и контейнери“
Description: „Доставка и гаранционно обслужване на 2 (два) броя фабрично нови сметосъбиращи и сметоизвозващи автомобили, тип вариопреса, за извозване на отпадъци от кофи и контейнери“ В предмета на обществената поръчка са включени следните дейности: 1. Доставка на 2 (два) броя фабрично нови, неупотребяван сметосъбиращи и сметоизвозващи автомобили, тип вариопреса, за извозване на отпадъци от кофи и контейнери, както и осигуряване на гаранционно обслужване през целия гаранционен срок. Гаранционното обслужване на автомобилите обхваща извършването на предвидените от производителя планови технически прегледи и обслужване, както и осигуряване на резервни части, материали и консумативи, необходими за поддържане на техниката в изправност. Изпълнителят поема гаранционна отговорност за възникнали несъответствия, дефекти и/или повреди в рамките на гаранционния срок. Приложения: 1. Документация за участие; 2. Техническа спецификация; 3. Методика за оценка на офертите; 4. Проект на договор за ОП № 1; 5. Детайлно техническо предложение - ОП № 1; 6. Детайлно техническо предложение - ОП № 1; 7. Табл. 1 към Техническата спецификация - ОП № 1; 8. Техническо предложение ОП № 1 - Образец № 2; 9. Ценово предложение ОП № 1 - Образец № 3; ​​​​​​​ ​​​​​​​
Internal identifier: 607030
Lot: LOT-0002
Title: „Доставка и гаранционно обслужване многофункционален трактор от лек тип със затворена кабина за транспортиране на техника“
Description: „Доставка и гаранционно обслужване многофункционален трактор от лек тип със затворена кабина за транспортиране на техника“ В предмета на обществената поръчка са включени следните дейности: Доставка на фабрично нов, неупотребяван многофункционален трактор от лек тип със затворена кабина, предназначен за транспортиране на техника, както и осигуряване на гаранционно обслужване през целия гаранционен срок. Гаранционното обслужване на трактора обхваща извършването на предвидените от производителя планови технически прегледи и обслужване, както и осигуряване на резервни части, материали и консумативи, необходими за поддържане на техниката в изправност. Изпълнителят поема гаранционна отговорност за възникнали несъответствия, дефекти и/или повреди в рамките на гаранционния срок. ​​​​​​​Приложения: 1. Документация за участие; 2. Техническа спецификация; 3. Методика за оценка на офертите; 4. Проект на договор за ОП № 2; 5. Детайлно техническо предложение - ОП № 2; 6. Табл. 1 към Техническата спецификация - ОП № 2; 7. Техническо предложение ОП № 2 - Образец № 2; 8. Ценово предложение ОП №2 - Образец № 3; ​​​​​​​
Internal identifier: 607032
Main classification (cpv): 16700000 Tractors