See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników laboratoryjnych, materiałów zużywalnych oraz testów diagnostycznych wraz z dzierżawą analizatorów dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu, część 1 – 6 zadań częściowych
Description: Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/1 do 2/6 do SWZ.
Internal identifier: AZ-P.EK.2026.27
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0005
Title: zadanie nr 1 – odczynniki i materiały zużywalne do analizatorów EPOC
Description: odczynniki i materiały zużywalne do analizatorów EPOC - wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Internal identifier: zadanie 1
Lot: LOT-0007
Title: zadanie nr 2 – probówki do pobierania krwi włośniczkowej i bezpieczne nakłuwacze do pobierania krwi z drenów
Description: probówki do pobierania krwi włośniczkowej i bezpieczne nakłuwacze do pobierania krwi z drenów - wg załącznika nr 2/2 do SWZ
Internal identifier: zadanie 2
Lot: LOT-0013
Title: zadanie nr 3 – podłoża do hodowli i lekowrażliwości drobnoustrojów
Description: podłoża do hodowli i lekowrażliwości drobnoustrojów - wg załącznika nr 2/3 do SWZ
Internal identifier: zadanie 3
Lot: LOT-0014
Title: zadanie nr 4 – podłoża wraz z dzierżawą systemu automatycznego do posiewów krwi i płynów ustrojowych z oprogramowaniem obsługującym bazę danych
Description: podłoża wraz z dzierżawą systemu automatycznego do posiewów krwi i płynów ustrojowych z oprogramowaniem obsługującym bazę danych - wg załącznika nr 2/4 do SWZ
Internal identifier: zadanie 4
Lot: LOT-0015
Title: zadanie nr 5 – krążki i paski MIC do oznaczania lekowrażliwości drobnoustrojów oraz szczepy wzorcowe do przeprowadzania wewnętrznej kontroli jakości
Description: krążki i paski MIC do oznaczania lekowrażliwości drobnoustrojów oraz szczepy wzorcowe do przeprowadzania wewnętrznej kontroli jakości - wg załącznika nr 2/5 do SWZ
Internal identifier: zadanie 5
Lot: LOT-0016
Title: zadanie nr 6 – testy wraz z dzierżawą aparatu do diagnostyki infekcji układowych metodą Multiplex PCR
Description: testy wraz z dzierżawą aparatu do diagnostyki infekcji układowych metodą Multiplex PCR - wg załącznika nr 2/6 do SWZ
Internal identifier: zadanie 6
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables