2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług przewozu osób autokarami, autobusami i mikrobusami, w transporcie krajowym i zagranicznym, na potrzeby 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie oraz instytucji i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu.
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób autokarami, autobusami i mikrobusami, w transporcie krajowym i zagranicznym, na potrzeby 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie oraz instytucji i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ (oddzielnie dla każdej części)
Internal identifier: 41-ZP-09-26-148
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60170000 Hire of passenger transport vehicles with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Cz.1 Wynajem autokarów, autobusów.
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób autokarami, autobusami i mikrobusami, w transporcie krajowym i zagranicznym, na potrzeby 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie oraz instytucji i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ (oddzielnie dla każdej części) , oraz zgodnie z zestawieniem planowanych potrzeb w zakresie przewozu osób) – załącznik nr 9 do SWZ ,stanowiące jego integralną część.
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości przedmiotu zamówienia, w okresie trwania umowy. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Realizacja prawa opcji – w zależności od potrzeby Zamawiającego - polegać będzie na zwiększeniu ilości wykonanych usług: do 100 % wartości zamówienia dla części 1 i 2 postępowania , niezależnie od zrealizowania całkowitego zakresu zamówienia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji również w przypadku, gdy zamówienie podstawowe nie zostało wykonane w całości. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: Cz.2 Wynajem mikrobusów wraz z kierowcą i przyczepką.