2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum Sprawiedliwej Transformacji, w każdej dla maksymalnie 250 uczestników wraz z organizacją i obsługą Business Mixer, w każdej edycji dla maksymalnie 150 osób
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum Sprawiedliwej Transformacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
Internal identifier: DRP.092.6-06.2026.MM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79952000 Event services
Additional classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services, 55110000 Hotel accommodation services, 55120000 Hotel meeting and conference services, 92111250 Information film production, 92111210 Advertising film production, 66510000 Insurance services, 79342200 Promotional services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa dwóch edycji wydarzenia pn. Europejskie Forum Sprawiedliwej Transformacji, w każdej dla maksymalnie 250 uczestników wraz z organizacją i obsługą Business Mixer, w każdej edycji dla maksymalnie 150 osób, zgodnie z rozdziałem IV Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ).