637841-2026 - Competition
Romania – Network equipment – Achizitia de ”Interfete si echipamente de retea”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Achizitia de ”Interfete si echipamente de retea”
Description: Obiectul prezentei achiziții este furnizarea de interfete si echipamente de retea conform cerintelor din caietul de sarcini.
Internal identifier: PD0037
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Obiectul prezentei achiziții este furnizarea de interfete si echipamente de retea conform cerintelor din caietul de sarcini. Orice operator economic poate solicita clarificari referioare la documentatia de atribuire cu maxim 18 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Clarificarile solicitate dupa acest termen nu vor fi luate in considerare fiind considerate tardive. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si concret tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 1