637860-2026 - Competition
Netherlands – Mechanical installations – HVAC en RWA beheer, onderhoud en vervanging
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: HVAC en RWA beheer, onderhoud en vervanging
Description: De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud, het beheer, de vervanging en de vernieuwing van HVAC- en RWA-installaties binnen het Amsterdamse metronetwerk. De scope is verdeeld over twee percelen. Contractduur voor in totaal 8 jaar, waarde 80 miljoen voor beide percelen
Internal identifier: 2026-45
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45350000 Mechanical installations
Additional classification (cpv): 39717000 Fans and air-conditioning appliances, 42521000 Smoke-extraction equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 HVAC beheer, onderhoud en vervanging
Description: De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud, het beheer, de vervanging en de vernieuwing van HVAC- en RWA-installaties binnen het Amsterdamse metronetwerk. De scope is verdeeld over twee percelen. Contractduur voor in totaal 8 jaar, waarde 40 miljoen voor dit perceel
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 45351000 Mechanical engineering installation works
Options:
Description of the options: Aanvullend bevat de scope van perceel 1 en 2 een optie op de doortrekking van de Noord/Zuidlijn naar Schiphol. Ook de gebouwen van de Gelijk Richters Stations ten behoeve van de tram en de Sixhaven Noord/Zuidlijn. Deze optie wordt uitsluitend geactiveerd indien het bijbehorende project doorgang vindt en de opdracht formeel wordt verstrekt.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 RWA beheer, onderhoud en vervanging
Description: Uitvoeren van beheer en onderhoud en vervanging aan de RWA installaties 40 miljoen euro voor 8 jaar
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 42521000 Smoke-extraction equipment