637980-2026 - Competition
Lithuania – Traffic-signal maintenance services – Šviesoforų postų priežiūros, gedimų šalinimo bei atnaujinimo paslaugos (II ir III regionai)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Šviesoforų postų priežiūros, gedimų šalinimo bei atnaujinimo paslaugos (II ir III regionai)
Description: Šviesoforų postų priežiūros, gedimų šalinimo bei atnaujinimo paslaugos II regione - I pirkimo objekto dalis. Šviesoforų postų priežiūros, gedimų šalinimo bei atnaujinimo paslaugos Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskrityse; Šviesoforų postų priežiūros, gedimų šalinimo bei atnaujinimo paslaugos IV regione - II pirkimo objekto dalis. Šviesoforų postų priežiūros, gedimų šalinimo bei atnaujinimo paslaugos Šiaulių ir Panevėžio apskrityse.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I dalis. Šviesoforų postų priežiūros, gedimų šalinimo bei atnaujinimo paslaugos Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskrityse
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: II dalis. Šviesoforų postų priežiūros, gedimų šalinimo bei atnaujinimo paslaugos Šiaulių ir Panevėžio apskrityse
Internal identifier: 2