2. Procedure
Procedure
Title: Modernizace a rekonstrukce tramvajové trati Most – Litvínov, II. etapa
Description: Předmětem veřejné zakázky je modernizace a rekonstrukce tramvajové trati v úseku km 102,400 – 105,953 (úsek Kopisty – Záluží).
Internal identifier: 21 Tramvajová trať Most - Litvínov, II. etapa
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45234126 Tramline construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001