638040-2026 - Competition
Estonia – Substation equipment – Alajaamadesse seinaläbiviikude ost
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Alajaamadesse seinaläbiviikude ost
Description: Elering AS hangib ehitatavatesse paigaldistesse ning reservseadmetena 330kV, 220kV ja 110kV seinaläbiviike vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313411-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31682540 Substation equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000