638061-2026 - Competition
Czechia – Solar photovoltaic modules – Komunální FVE – město Úsov
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Komunální FVE – město Úsov
Description: Dodávka a instalace střešních fotovoltaických elektráren (dále jen „FVE“) o celkovém instalovaném výkonu 82,81 kWp umístěných na střechách těchto objektů: - Kino, Město Úsov, nám. Míru 87, 789 73 Úsov; Pinst 43,68 kWp, bateriové úložiště v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací a technickými podmínkami, popř. akumulace přebytků do TUV a následná dodávka přebytků do distribuční soustavy; - Zdravotní středisko, nám. Míru 30, 789 73 Úsov; Pinst 39,13 kWp, bateriové úložiště v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací a technickými podmínkami, popř. akumulace přebytků do TUV a následná dodávka přebytků do distribuční soustavy;
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 09332000 Solar installation, 31400000 Accumulators, primary cells and primary batteries, 45251220 Cogeneration plant construction work, 45310000 Electrical installation work, 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: FVE Úsov