638155-2026 - Competition
Poland – Computer storage units – Doposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Doposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB
Description: Przedmiotem zamówienia jest Doposażenie systemu informatycznego o macierz o pojemności 46 TB - Dostarczenie, montaż, konfiguracja, podłączenie do infrastruktury Zamawiającego na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego - Macierz – 1 szt.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30233100 Computer storage units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.