2. Procedure
Procedure
Title: Kelto Klaipėda dokinės apžiūros ir remonto paslaugų pirkimas (tarptautinis atviras konkursas)
Description: Perkantysis subjektas numato įsigyti kelto Klaipėda dokinę apžiūrą ir remonto paslaugas.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50241200 Ferry repair services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options:
Description of the options: žiūrėti pirkimo dokumentuose