2. Procedure
Procedure
Title: Parkeerautomaten
Description: Het verbeteren van het parkeergemak in Franeker door plaatsing van nieuwe, duurzame, energiezuinige en toekomstbestendige parkeerautomaten met onder andere de functionaliteit van parkeren op kenteken. circa 20 parkeermeters
Internal identifier: 2026-059
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38730000 Parking meters
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging.