See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: EU-udbud af opvaskemaskiner (82 grader)
Description: Udbuddet vedrører levering, installation og idriftsættelse af 177 opvaskemaskiner med efterskylletemperatur på minimum 82 °C til Nyt OUH.
Internal identifier: EU-udbud af opvaskemaskiner
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39713100 Dishwashing machines
5. Lot
Lot: LOT-0000