638237-2026 - Competition
Poland – Landfill-gas electricity generating plant construction work – Budowa źródła kogeneracyjnego na paliwo gazowe opartego na układzie silników gazowych dla Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa źródła kogeneracyjnego na paliwo gazowe opartego na układzie silników gazowych dla Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
Description: Zadanie prowadzone będzie w formule GRI („pod klucz”) obejmującej wykonanie kompletu robót budowlanych, dostaw, robót montażowych i instalacyjnych we wszystkich branżach oraz wszystkich czynności niezbędnych do zapewnienia prawidłowego, bezpiecznego i stabilnego funkcjonowania urządzeń i instalacji objętych PFU.
Internal identifier: POST/PEC/PEC/UZB/00306/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45251240 Landfill-gas electricity generating plant construction work
Additional classification (cpv): 42000000 Industrial machinery, 42111000 Motors
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje prawo opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: 1. Prawo opcji będzie polegało na skorzystaniu z Prac w zakresie opisanym w pkt 2.4 i 7 PFU z zachowaniem pozostałych wymagań opisanych w PFU 2. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację Zamówienia objętego opcją. 3. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Załączniku Nr 2a i 2b do SWZ (Projekty Umów).