638251-2026 - Competition
Netherlands – Financial leasing services – Leasemaatschappij wagenpark
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Leasemaatschappij wagenpark
Description: Het doel is om op transparante wijze te komen tot een Raamovereenkomst met één opdrachtnemer en het optimaliseren van de dienstverlening op het gebied van Lease wagenpark conform de eisen en wensen van gemeente Dijk en Waard. De reden dat er gekozen is voor het aanbesteden van een raamovereenkomst is gelegen in het feit dat het hier routinematige (herhalings)inkopen betreft waarbij de afname van het aantal en de keuze van het soort in te zetten lease-auto's nog onzeker is. Gemeente Dijk en Waard is op zoek naar: • Een proactieve contractpartner die een duurzaam wagenpark kan leveren en onderhouden (zonder beperkingen qua type, merk, en aandrijving) op basis van operational lease, met gesloten calculatie. • Een contractpartner die de marktontwikkelingen op de voet volgt en vanuit visie een meedenkende en adviserende rol inneemt, die aansluit bij de behoefte van gemeente Dijk en Waard. De gemeente verwacht gedurende de totale looptijd van de raamovereenkomst € 1.695.000 uit te geven. Dit is een raming, u kunt hier geen rechten aan ontlenen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
Additional classification (cpv): 34110000 Passenger cars, 50111000 Fleet management, repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De scope bevat optioneel: Het plaatsen van een laadpaal op locatie (zowel kantoor gemeente Dijk en Waard als privéadres medewerker, daar waar nodig) bij uitlevering van een elektrische auto.