638356-2026 - Competition
Poland – Electrical, electromagnetic and mechanical treatment – Dostawa aparatu do głębokiej stymulacji magnetycznej SIS
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa aparatu do głębokiej stymulacji magnetycznej SIS
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatu do głębokiej stymulacji magnetycznej SIS, zgodnie z załącznikiem nr 1 do specyfikacji – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Warunki gwarancji jakości i serwisu stanowią załącznik nr 1.1 do specyfikacji. Zadanie będzie dofinansowane z dotacji celowej Urzędu Miasta w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Modernizacja CO Szpitala Miejskiego i zakup aparatu do głebokiej stymulacji magnetycznej.".
Internal identifier: SZM/DZ/340/21/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33158000 Electrical, electromagnetic and mechanical treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ