638387-2026 - Competition
Bulgaria – Telecommunications services – „Осигуряване на телекомуникационни услуги за нуждите на БНР”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Осигуряване на телекомуникационни услуги за нуждите на БНР”
Description: Процедурата обхваща предоставянето на телекомуникационни услуги, подробно описани в "Технически спецификации и изисквания към изпълнението на обществената поръчка" - Раздел II от документацията за участие в процедурата. Срокът за изпълнение на дейностите, предмет на обществената поръчка е 6 (шест) месеца, или до влизане в сила на нов договор за обществена поръчка със същия предмет, което събитие настъпи по-рано. За място на изпълнение на всички дейности е територията на Република България, и територията на целия свят при предоставянето на услуга „роуминг“.
Internal identifier: 607435
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Процедурата обхваща предоставянето на телекомуникационни услуги, подробно описани в "Технически спецификации и изисквания към изпълнението на обществената поръчка" - Раздел II от документацията за участие в процедурата. За място на изпълнение на всички дейности е територията на Република България, и територията на целия свят при предоставянето на услуга „роуминг“.