638407-2026 - Competition
Romania – Thermal insulation work – Executie lucrari in cadrul proiectului “Lucrari de interventie in vederea cresterii eficientei energetice pentru cladirea rezidentiala, blocul 60 din strada Republicii, oras Petrila, judetul Hunedoara ”, COD SMIS 345735
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Executie lucrari in cadrul proiectului “Lucrari de interventie in vederea cresterii eficientei energetice pentru cladirea rezidentiala, blocul 60 din strada Republicii, oras Petrila, judetul Hunedoara ”, COD SMIS 345735
Description: Achizitie executie lucrari in cadrul proiectului “Lucrari de interventie in vederea cresterii eficientei energetice pentru cladirea rezidentiala, blocul 60 din strada Republicii, oras Petrila, judetul Hunedoara”, COD SMIS 345735, finanțat prin Programul Regional Vest 2021-2027, conform documentatiilor tehnice anexate. Termenul limita pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de maxim 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, iar termenul limită în care autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare este în a 12-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 4375097_2026_PAAPD1583231
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45321000 Thermal insulation work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Cantitatea totala, precum si specificatiile tehnice se regasesc descrise in mod detaliat in cuprinsul documentatiilor tehnice anexate ( PTh, caiete de sarcini, planse, etc).
Internal identifier: 1