See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Description: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych - 50 zadań asortymentowych.
Internal identifier: DZPZ.26.11.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: Zadanie 1 - 11 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Description: Zadanie 2 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Description: Zadanie 3 - 7 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Description: Zadanie 4 - 11 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Description: Zadanie 5 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6
Description: Zadanie 6 - 16 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7
Description: Zadanie 7 - 26 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8
Description: Zadanie 8 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9
Description: Zadanie 9 - 12 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie 10
Description: Zadanie 10 - 19 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie 11
Description: Zadanie 11 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie 12
Description: Zadanie 12 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie 13
Description: Zadanie 13 - 3 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie 14
Description: Zadanie 14 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie 15
Description: Zadanie 15 - 2 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie 16
Description: Zadanie 16 - 2 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie 17
Description: Zadanie 17 - 2 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie 18
Description: Zadanie 18 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie 19
Description: Zadanie 19 - 31 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie 20
Description: Zadanie 20 - 3 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie 21
Description: Zadanie 21 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie 22
Description: Zadanie 22 - 2 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie 23
Description: Zadanie 23 - 9 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie 24
Description: Zadanie 24 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie 25
Description: Zadanie 25 - 3 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie 26
Description: Zadanie 26 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie 27
Description: Zadanie 27 - 3 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie 28
Description: Zadanie 28 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie 29
Description: Zadanie 29 - 7 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie 30
Description: Zadanie 30 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0031
Title: Zadanie 31
Description: Zadanie 31 - 5 pozycji asortymentowych.
Lot: LOT-0032
Title: Zadanie 32
Description: Zadanie 32 - 4 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0033
Title: Zadanie 33
Description: Zadanie 33 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0034
Title: Zadanie 34
Description: Zadanie 34 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0035
Title: Zadanie 35
Description: Zadanie 35 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0036
Title: Zadanie 36
Description: Zadanie 36 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0037
Title: Zadanie 37
Description: Zadanie 37 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0038
Title: Zadanie 38
Description: Zadanie 38 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0039
Title: Zadanie 39
Description: Zadanie 39 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0040
Title: Zadanie 40
Description: Zadanie 40 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0041
Title: Zadanie 41
Description: Zadanie 41 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0042
Title: Zadanie 42
Description: Zadanie 42 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0043
Title: Zadanie 43
Description: Zadanie 43 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0044
Title: Zadanie 44
Description: Zadanie 44 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0045
Title: Zadanie 45
Description: Zadanie 45 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0046
Title: Zadanie 46
Description: Zadanie 46 - 2 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0047
Title: Zadanie 47
Description: Zadanie 47 - 2 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0048
Title: Zadanie 48
Description: Zadanie 48 - 1 pozycja asortymentowa.
Lot: LOT-0049
Title: Zadanie 49
Description: Zadanie 49 - 2 pozycje asortymentowe.
Lot: LOT-0050
Title: Zadanie 50
Description: Zadanie 50 - 1 pozycja asortymentowa.