638459-2026 - Competition
Poland – Life insurance services – Usługa Grupowego ubezpieczenia na życie pracowników Szpitala Powiatowego w Chrzanowie oraz członków ich rodzin
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa Grupowego ubezpieczenia na życie pracowników Szpitala Powiatowego w Chrzanowie oraz członków ich rodzin
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługo grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. W wyniku rozstrzygnięcia niniejszego postępowania przetargowego zostanie zawarta umowa, zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ. Wykonawca wystawi polisy określające przedmiot i zakres odpowiedzialności, sumy ubezpieczenia, wysokości składek, a także przekaże Ogólne Warunki Ubezpieczenia mające zastosowanie w sprawach nieuregulowanych w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z klauzulami rozszerzającymi zakres ochrony ubezpieczeniowej określa Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 105/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66511000 Life insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001