638481-2026 - Competition
Poland – Meal-preparation services – „Świadczenie usługi całodziennego żywienia w formie cateringu dla pacjentów Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Świadczenie usługi całodziennego żywienia w formie cateringu dla pacjentów Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie”
Description: Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia: Wykonawca przygotowuje (gotuje) we własnej kuchni posiłki dla pacjentów ZOZ w Pińczowie, dostarcza je we własnym zakresie do ZOZ w Pińczowie, a następnie odbiera od Zamawiającego pojemniki, w których dostarczane jest jedzenie – to wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi żywienia osób przebywających w zakładach opieki zdrowotnej. Zaopatrzenie Szpitala w posiłki o odpowiedniej godzinie i „środkiem transportu, spełniającym normy sanitarne”. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w systemie ciągłym (7 dni w tygodniu), obejmującym pracę w soboty, niedziele i dni świąteczne. Pomieszczenie przeznaczone pod catering 120 m2.
Internal identifier: ZOZ/ZP/1/09/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
Additional classification (cpv): 55322000 Meal-cooking services
5. Lot
Lot: LOT-0001