2. Procedure
Procedure
Title: Vairo kolonėlių atsarginių dalių pirkimas (tarptautinis atviras konkursas)
Description: Perkantysis subjektas numato įsigyti vairo kolonėlių schottel atsarginių dalių kelto Klaipėda remontui
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34312000 Engine parts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0