638517-2026 - Competition
Poland – Limestone – Ustanowienie Dynamicznego Systemu Zakupów dotyczącego dostaw sorbentów wapiennych (w kategorii: kamień wapienny) do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. w latach 2026-2029
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Ustanowienie Dynamicznego Systemu Zakupów dotyczącego dostaw sorbentów wapiennych (w kategorii: kamień wapienny) do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. w latach 2026-2029
Description: 1. Przedmiotem Zamówienia są dostawy sorbentów wapiennych w kategorii kamień wapienny do jednostek wytwórczych PGE GiEK S.A.. opisane w Załącznikach do Informacji o ustanowieniu DSZ 2. Zamawiający zastrzega, że Opisy Przedmiotu Zamówienia stanowiące Załączniki do Informacji o ustanowieniu DSZ mają charakter wstępny, a określone w nich wymagania mogą ulec zmianie. Ostateczne wymagania Zamawiającego dotyczące opisu przedmiotu oraz zasad realizacji danego Zamówienia Wykonawczego zostaną określone w SWZ, przekazywanej w ramach danego Zamówienia Wykonawczego. 3 Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania w ramach Postępowań Wykonawczych podziału Przedmiotu Zamówienia na Części, z jednoczesnym określeniem maksymalnej liczby Części, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy
Internal identifier: POST/PGE/PGE/DZAK/00201/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 391 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), w celu ustanowienia Dynamicznego Sytemu Zakupów (DSZ) 2. DSZ to ograniczony w czasie, elektroniczny proces udzielania zamówień, którego przedmiotem jest w tym przypadku dostawa sorbentów wapiennych w kategorii kamień wapienny na potrzeby PGE GiEK S.A. 3. Proces zakupowy objęty DSZ składa się z dwóch etapów: ETAP I – Przeprowadzenie Postępowania DSZ, w tym kwalifikacja podmiotowa Wykonawców; ETAP II – Przeprowadzanie Postępowań Wykonawczych, w ramach ustanowionego DSZ, w celu udzielania Zamówień Wykonawczych Wykonawcom zakwalifikowanym do DSZ 4. Szczegóły co do wymagań formalnych i proceduralnych prowadzonego postępowania oraz zakwalifikowania Wykonawców do DSZ zawiera Informacja o DSZ dostępna pod Adresem strony internetowej prowadzonego Postępowania: https://swpp2.gkpge.pl (pod tym adresem będą udostępniane: Informacja o DSZ, zmiany i wyjaśnienia treści Informacji o DSZ, inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z DSZ).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44921300 Limestone
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem Zamówienia są dostawy sorbentów wapiennych w kategorii kamień wapienny do jednostek wytwórczych PGE GiEK S.A. opisane w Załącznikach do Informacji o ustanowieniu DSZ