638620-2026 - Competition
Croatia – Industrial or laboratory furnaces, incinerators and ovens – Baklja za spaljivanje odlagališnih plinova
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Baklja za spaljivanje odlagališnih plinova
Description: Predmet nabave je isporuka, montaža, povezivanje i puštanje u rad kompletne plinsko-crpne stanice s bakljom, uključujući plinski kolektor te sva potrebna procesna oprema, armatura, cjevovodi, spojni elementi, električna i upravljačka oprema i sve ostale komponente potrebni za povezivanje postrojenja na postojeća četiri priključka dovodnih plinskih cjevovoda i njegov potpuno funkcionalan i siguran rad sve sukladno tehničkim specifikacijama iz priloga.
Internal identifier: 6-VN-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42300000 Industrial or laboratory furnaces, incinerators and ovens
5. Lot
Lot: LOT-0000