638649-2026 - Competition
Czechia – Construction work for school buildings – ZŠ a ZUŠ Habrmanova – nová tělocvična, modernizace a nástavba odborných učeben, bezbariérový výtah
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: ZŠ a ZUŠ Habrmanova – nová tělocvična, modernizace a nástavba odborných učeben, bezbariérový výtah
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou stavební práce na přístavbě nové tělocvičny, modernizaci a nástavbě nových učeben na Základní škole a Základní umělecké škole Habrmanova v Hradci Králové. Stavba bude obsahovat změnu dokončené stavby ZŠ Habrmanova a ZUŠ Habrmanova. Stavebními úpravami dojde ke změnám dispozičního řešení. Řešená část objektu školy je využívaná jako sportovní a umělecké zázemí. V suterénu se nachází šatny pro studenty a odpočinková zóna. V 1NP se nachází tělocvična ZŠ, šatny a hygienické zázemí pro studenty. Ve 2NP se nachází prostory vedení školy, umělecké a vzdělávací učebny, šatny a hygienické zázemí pro studenty a učitele a taneční sály. Ve 3NP se nachází umělecké a vzdělávací učebny, knihovna, prostory s technickým zázemím a prostory pedagogů. Přístavba je navržena tak, aby nedocházelo k zásadnímu křížení provozu obou škol.
Internal identifier: MMHKTA202600000081
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45214200 Construction work for school buildings
Additional classification (cpv): 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45223220 Structural shell work, 45261000 Erection and related works of roof frames and coverings, 45313100 Lift installation work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45430000 Floor and wall covering work, 42416100 Lifts, 50750000 Lift-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45313100 Lift installation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45223220 Structural shell work, 45261000 Erection and related works of roof frames and coverings, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45430000 Floor and wall covering work, 42416100 Lifts, 50750000 Lift-maintenance services