See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Proiectarea și execuția lucrărilor pentru realizarea obiectivului de investiție - Consolidare şi modernizare Pavilion C25
Description: Contract de execuție lucrări privind „Proiectarea și execuția lucrărilor pentru realizarea obiectivului de investiție - Consolidare şi modernizare Pavilion C25 - Laboratoare în cazarma 3589 Bucureşti”, cod proiect 2021-C/I-3589 Pav.C25“, în valoare totala estimata de 68.004.744,00 lei fara TVA. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor = 20 zile. Termen de raspuns consolidat al autoritatii contractante - cu 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
Internal identifier: 15203810/2024/1
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Achizitionarea unor lucrări de construcție privind „Proiectarea și execuția lucrărilor pentru realizarea obiectivului de investiție - Consolidare şi modernizare Pavilion C25 - Laboratoare în cazarma 3589 Bucureşti”, cod proiect 2021-C/I-3589 Pav.C25 “, , Cant.: 1 buc., Valoare estimată: 68.004.744,00 lei fără TVA. Valoarea totală estimata fara TVA: 68.004.744,00 Moneda:lei
Internal identifier: 1