638717-2026 - Competition
Lithuania – Laboratory reagents – REAGENTŲ IR PAGALBINIŲ PRIEMONIŲ LABORATORINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI (BE IR SU ĮRANGOS ĮSIGIJIMU PANAUDOS BŪDU) PIRKIMAS (PPR-512)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: REAGENTŲ IR PAGALBINIŲ PRIEMONIŲ LABORATORINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI (BE IR SU ĮRANGOS ĮSIGIJIMU PANAUDOS BŪDU) PIRKIMAS (PPR-512)
Description: Perkančioji organizacija – Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centras. Pirkimo objektą, sudaro: 1) reagentai, kalibratoriai, kontrolinės medžiagos, eksploatacinės medžiagos ir kitos tyrimų atlikimui būtinos priemonės (toliau kartu – Prekės); 2) panaudos pagrindais įsigyjami tyrimų analizatoriai ir kita jų veikimui ir (ar) tyrimų atlikimui būtina techninė bei programinė įranga (toliau kartu – Įranga); 3) paslaugos, susijusios su Įrangos naudojimu ir priežiūra, nurodytos Prekių pirkimo–pardavimo sutartyje (toliau – Paslaugos). Pirkimo objektas skaidomas į 15 (penkiolika) atskirų pirkimo dalių, pagal atliekamų tyrimų rūšis, kiekvienai pirkimo objekto daliai taikant atskirus techninius reikalavimus, nustatytus atitinkamos pirkimo dalies techninėje specifikacijoje.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Reagentų ir papildomų priemonių elektrolitų tyrimų atlikimui su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Reagentų ir papildomų priemonių imunologinių tyrimų atlikimui su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Reagentų ir papildomų priemonių gliukozės ir laktato tyrimams kraujo serume, plazmoje ir kapiliariniame kraujyje atlikti, su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Reagentų ir papildomų priemonių bendrojo hematologinio kraujo tyrimo su automatizuota ne mažiau kaip 5 dalių leukocitų diferenciacija ir ENG tyrimams atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Reagentų ir papildomų priemonių automatizuotiems juosteliniams šlapimo tyrimams atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Reagentų ir papildomų priemonių C – reaktyvaus baltymo tyrimams atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Laboratorinių priemonių ir reikmenų pirkimas
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Reagentų ir papildomų priemonių krešėjimo sistemos tyrimams atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Reagentų ir papildomų priemonių vienkartiniams rankiniams testams atlikti pirkimas
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Reagentų ir papildomų priemonių kraujo grupių tyrimams atlikti (hemagliutinacija plokštumoje) pirkimas
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Reagentų ir papildomų priemonių kraujo dujų ir pH tyrimams atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Dažų ir pagalbinių priemonių mikroskopijai pirkimas
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Reagentų ir papildomų priemonių biocheminiam analizatoriui su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Reagentų ir papildomų priemonių hepatito C viruso antikūnių nustatymui (aHCV), naudojant vienkartinį rankinį testą, pirkimas
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Greitas kokybinis narkotinių medžiagų nustatymas šlapime
Internal identifier: 15