2. Procedure
Procedure
Title: Pärnumaa Kutsehariduskeskuse C korpuse (ehitus-ja puidumaja) rekonstrueerimise ja juurdeehituse projekteerimine
Description: Pärnumaa Kutsehariduskeskuse C korpuse (puidumaja) olemasoleva hoone rekonstrueerimise ja juurdeehituse projekteerimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 313996-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0000