See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa sprzętu do digitalizacji przeznaczonego do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu do digitalizacji przeznaczonego do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego w ramach projektu „Kultura w chmurach”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 z podziałem na 7 części zamówienia 2. Szczegółowe warunki zamówienia zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/310786/notice/public/details.
Internal identifier: OR-D-III.272.66.2026.MK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30232000 Peripheral equipment
Additional classification (cpv): 38651000 Cameras, 38650000 Photographic equipment, 38651100 Camera lenses, 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 30216110 Scanners for computer use, 30216120 Optical-character-recognition equipment, 30214000 Workstations, 30233000 Media storage and reader devices, 30213100 Portable computers, 48620000 Operating systems, 38651600 Digital cameras, 32330000 Apparatus for sound, video-recording and reproduction, 32341000 Microphones, 32351000 Accessories for sound and video equipment, 31520000 Lamps and light fittings, 34711200 Non-piloted aircraft
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Sprzęt fotograficzny
Description: Zakup i dostawa zestawów sprzętu fotograficznego do digitalizacji przeznaczonego do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 1- załącznik 2.1 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Internal identifier: OR-D-III.272.66.2026.MK-1
Main classification (cpv): 38650000 Photographic equipment
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Skanery
Description: Zakup i dostawa skanerów do digitalizacji przeznaczonego do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 2- załącznik 2.2 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Internal identifier: OR-D-III.272.66.2026.MK-2
Main classification (cpv): 30216110 Scanners for computer use
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 – Skanery 3D
Description: Zakup i dostawa skanerów 3D do digitalizacji przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 3- załącznik 2.3 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Internal identifier: OR-D-III.272.66.2026.MK-3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 – Drony
Description: Zakup i dostawa dronów przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 4- załącznik 2.4 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Internal identifier: OR-D-III.272.66.2026.MK-4
Main classification (cpv): 34711200 Non-piloted aircraft
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 – Zestawy reprograficzne
Description: Zakup i dostawa zestawów reprograficznych do digitalizacji przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 5- załącznik 2.5 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Internal identifier: OR-D-III.272.66.2026.MK-5
Main classification (cpv): 30216120 Optical-character-recognition equipment
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 – Stanowiska reprodukcji cyfrowej A1+
Description: Zakup i dostawa stanowiska reprodukcji cyfrowej A1+ z oprogramowaniem i wzornikami przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowy zakres został opisany w Opisie przedmiotu zamówienia cz. 6- załącznik 2.6 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania.
Internal identifier: OR-D-III.272.66.2026.MK-6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 – Skanery specjalistyczne (formaty duże)
Description: zakup i dostawa 2 skanerów specjalistycznych (formaty duże) przeznaczonych do pracowni lokalnych zlokalizowanych w instytucjach kultury na terenie województwa mazowieckiego
Internal identifier: OR-D-III.272.66.2026.MK-7